1.Reprezentačný ples UPeCe

Pozývame Vás na 1. reprezentačný ples UPeCe, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 16. apríla 2015 v sále farského kostola na Vlčincoch. Začiatok je o 19.00 a zábava až do rána. Počas celého večera nás bude sprevádzať živá hudba v podaní hudobnej skupiny Spektrum. Na začiatok nás však najskôr roztancujú muzikanti a tanečníci z folklórneho súboru Stavbár. Náladu nám spraví chutná večera, skvelá spoločnosť a nejaké to vínko 🙂 Pomedzi tanečné kolá si oddýchnete pri veselom programe či súťažiach. Vyvrcholením večera bude lákavá tombola so zaujímavými cenami, karaoké a zábava až do rána. Príjemne ladená výzdoba zaručí pôsobivú plesovú atmosféru.

Vstupné 13 €. Lístky je možné zakúpiť na vrátnici UPeCe a na vybraných miestach do 12. apríla.

Vybrané miesta na zakúpenie lístkov:

• Vydavateľstvo Lúč (Mariánske námestie 23, Žilina)
  • Farský kostol sedembolestnej Panny Márie, Vlčince (v sakristii)
  • UPeCe pri Žilinskej univerzite

Sleduj FB Udalosť