Na výške do hĺbky- diskusia o knihe

Už túto stredu večer 9.3.2022, kolégium Antona Neuwritha pozýva na ONLINE diskusiu s autorom knihy Na výške do hĺbky, Samuelom Trizuljakom, o výzvach vysokoškolského študenta na Slovensku i v zahraničí.

Ako zmysluplne využiť voľný čas popri vysokej škole? Dobrovoľníčiť alebo brigádovať? Ako pre seba nájsť to správne spoločenstvo? 🤔

9. marec 2022 o 18:00 hod ONLINE

LINK na pripojenie Vám pošleme po bezplatnej registrácii na stránke:  bit.ly/NaVyskeDoHlbky

Autor Samuel Trizuljak má za sebou (okrem iného) štúdium na univerzitách v Cambridgei a v Oxforde. V knihe ponúka veriacim študentom 33 rád, ktoré sa dajú uplatniť v Bratislave, na Oxforde alebo kdekoľvek inde. V štyroch tematických oblastiach (Komunita, Modlitba, Štúdium, Svedectvo) sa delí o svoje skúsenosti a myšlienky.